Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Individuál.workshopy

Vítejte na stránce hanyzka.wbs.cz v sekci Přehled kursů

Úpravu tohoto bloku zahájíte dvojklikem...

 

 

 

 

Workshop - spolupráce mezi terapeutem a klientem

znamená formu vzdělávací aktivity, při které lektor připraví program tak, aby prostřednictvím různých technik (brainstorming, priorizace, mentální mapy, zpětná vazba, aj.) účastníci pomocí vlastních zkušeností a znalostí došli k výstupu, který je pro ně užitečný a využitelný v jejich další práci, praxi. Lektor je při tom většinou v roli moderátora, facilitátora. Výstup workshopu se formuluje díky předem danému tématu a cíli workshopu.

Workshop není vhodný pro úplné začátečníky, ale slouží pro další vzdělávání a prohlubování znalostí. V průběhu workshopu není lidem představována teorie – předpokládá se, že každý má určitý teoretický základ a je schopen s ním ostatní seznámit. Díky interaktivním formám spolupráce mezi účastníky tohoto typu vzdělávání dochází k tomu, že si lidé odnášejí více podnětů pro své další praktické působení." Wikipedie

 

 

Workshopy jsou velmi intenzivní sezení pro pokročilejěí. Nutná je spolupráce, silný psychoterapeutický vztah. Plně respektuji originalitu člověka a jeho problém. Workshopy jsou tvůrčí a dynamické. Vezměte psací potřeby pro zapsání závažných sdělení a informace.

 

Autorská práva:Hana Dvorska©2017

 

 

 

 

 

Web je osobním vlastnictvím Hany Dvorské

Autorská práva: Hana Dvorská©2018

 

 

 

Podrobné informace, přihlášení, konzultace k výběru soukromého kursu pro vás vhodného kursu na 775 66 92 65 anebo na mých aktivitách, terapiích.

 

 


 

 

 

 

TOPlist