Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

3.4.Starobylé léčení VI-ostatní

Vítejte na stránce hanyzka.wbs.cz v sekci Kurs Starobylé léčení VI.

Úpravu tohoto bloku zahájíte dvojklikem...

< xml:namespace prefix = "o" />     Starobylé, intuitivní  léčení VI. Téma: Pomoc, léčení sebe sama - důvody, příčiny potíží nemoci - dotek      Naše postoje, problémy, projevy jsou důsledkem zranění z minulosti. Dotek kořenů našich zranění  přináší Uzdravení sebe sama.  Minulost je současností, je stále přítomna. Potřebujeme  ji uzdravit. Naše Staré Já plné strachu a hněvu, které se brání a zoufá si, podléhá depresím, úzkostem a znechucením. Je zapotřebí, aby sttarý člověk zemřel a začal v nás žít nový člověk plným a bohatým životem.

    Pokud se dotkneme svých minulých zážitků zažijeme  otřes. Naše city se probouzejí. Ožívá v nás hněv, strach, beznaděj, zmocňuje se nás neochota odpouštět. Znamená to, že důvody  našich zranění jsou živé a musí být uzdraveny.
     Naučíme se pracovat s důvody, kořeny našich zranění na tomto semináři.           Orientační program semináře: Meditační transformace, proměna Přání, modlitba Výuka Výcvik Praxe Léčení Krásné, jedinečné zážitky Snadné ale účinné  léčení Vezměte psací potřeby, připravte problémové téma.  17 hod.  1000 Kč Podrobnosti a přihlášení: 775 66 92

 

 

TOPlist
aktualizováno: 15.01.2019 19:53:02