Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Byliny

Vítejte na stránce hanyzka.wbs.cz v sekci Koncentrované bylinné tablety

Úpravu tohoto bloku zahájíte dvojklikem...

Tradiční čínská medicína

Bylinné směsi čínské medicíny v koncentrovaných tabletách pro belgickou firmu SINECURA

Bylinné tablety

 

 

Cca 50 druhů kvalitních, silných,  bylin. směsí prakticky pro všechny zdravotní potíže

 

Celostní, kompletní, kvalitní léčba těla, ducha a mysli

Rychlá konzultace i po telefonu, předání preparátu zdarma

Možnost analýzy problému i v rámci všech druhů terapií

 

Tradiční směsi v podobě koncentrovaných tablet "pian"

 

Cena jednoho preparátu/léčby 60 ks/ 290 Kč

 

Zahřívací bylinná směs se zázvorem a houbou Poria pro dny chladu, nachlazení, virozy, chřipky a pro posílení imunity. 1ks/290 Kč

Tekutá tinktura s ženšenem 1ks/290Kč

 

 

50 druhů silných, bylinných směsí - tablet na různé  druhy nemocí

 

Tablety vyráběné moderním způsobem z koncentrovaného prášku získaného z vývaru celé směsi.

Tablety váží 300 a mají dělící čáru umožňující používat i půlky tablet.

Tablety se snadno polykají, ale je možno je i rozkousat.

 

ZCH4.8 - shugantang - pian/tablety

Belgicko-nizozemská společnost Sinecura NV je evropským zástupcem taiwanského výrobce potravin s certifikací GMP - Kaiser Pharmaceutical Company.

 

Sinecura nabízí kvalitní přípravky z jednotlivých bylin i jejich směsí vyráběných moderními, vědecky ověřovanými způsoby přípravy a zpracování při dodržování přísné kontroly kvality.

 

Největší prioritou Sinecury je rovnováha maximání bezpečnosti a maximální účinnosti přípravků bylin. směsí podle TČM. Sinecura je jediný evropský distributor, který soustavně provádí plný testovací plán již v rámci standardní kontroly kvality, a to navzdory vyplývajícím vysokým nákladům.

Tablety Sinecura jsou vyráběny moderním způsobem z koncentrovaného prásku 5:1 získaného z vývaru celé směsi dle farmakopických požadavků (tj. u konkrétních bylin z receptury předváření, postupné dodávání dle požadavků na délku varu či přidávání až na konec varu) a malým množstvím pojiv.

Základem jsou kvalitní suroviny. Nákupčí výrobce získávají pouze nejčerstvější a nejkvalitnější  bylinky dostupné v Číně. Pravost a původ bylin je ověřován zkušenými botaniky na Taiwanu iv Evropě. Suroviny jsou vybírány za respektování pravidel CITES, které mají chránit volně rostoucí ohrožené druhy rostlin a živočichů. CITESem chráněné druhy přicházejí s osvědčeními o původu s pěstíren.

Výsledný přípravek se sestavuje pečlivým odvažováním položek receptury. Všechny byliny i celé výsledné přípravy se připravují dle zásad tradiční čínské medicíny  a tradičních postupů přípravy (tj. vaření všech bylin. receptur, nebo předváření jednotlivých složek v octě, víně či se zázvorem. Některé byliny jsou rovněž praženy či opékány atp.

Extrakce - v postupu využívaném exkluzívně výrobcem se na začátku vyjmou éterické oleje, které se později do přípravku opět vracejí. Jednotlivé byliny, resp. celé směsi, se vaří ve vodě ve velkých kádích v uzavřeném a kontrolovaném prostředí (monitoring pH a doby varu). Výsledkem extrakce a kondenzace je kapalný extrakt, kterým se začíná vlastní výroba konečného přípravku.

Odpařování  - vyjmuté éterické oleje se znovu připojí a tekutý extrakt se přečerpá do nízkoteplotního výparníku kde se dále koncentruje. Nízká teplota je klíčová pro zachování nestálých aktivních složek. Získání vyrovnané koncentrace odlišných složek bylin zcela závisí na pomalosti odpařování při nízkých teplotách.

Granulace - ve zcela uzavřených prostorách s ochranou proti křížové kontaminaci jsou koncentráty podrobeny nespojitému procesu granulace. Koncentrát je rozprašován na zrna bramborového škrobu, nebo na zrna stejné byliny či bylin. Vše se následně suší ve vákuu za nízkých teplot.

Jakmile jsou jednotlivé byliny či jejich směsi upraveny do podoby suchého granulátu, přepraví se potrubím do oddělené čisté místnosti k lahvičkování, etiketování a zapečetění. U tablet automat granulát ještě předtím stlačí do požadované podoby.

Po zpracování se každá šarže každého produktu podrobena pečlivým analýzám, které zajišťují konzistentní a stabilní množství aktivních látek. Kontrola kvality se sumarizuje v konečném osvědčení, které obsahuje veškeré důležité informace a výsledky testů jednotlivých šarží. Součástí sou rovněž rozbory mikrobiologické, rozbory těžkých kovů a pesticidů. 

Pro belgicko-nizozemskou společnost Sinecura tablety vyrábí firma Kaiser Pharmaceutical, firma se 40 letou tradicí výroby kvalitních bylinných přípravků.

Nejmodernější technologie výroby umožňující šetrné zpracování bylin do podoby tablet a autentizaci bylin. A to pomocí TLC, HPLC a při vaření jímáním éterických. Při výrobě probíhá několikanásobná kontrola kvality ve společnosti Sinecura a kontrolní rozbory zajištěné společností PRAGON s.r.o.

Autorská práva:Hana Dvorska©2017

 
TOPlist