Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Byliny

Vítejte na stránce hanyzka.wbs.cz v sekci Byliny-tradiční čínská medicína

 

 

 

Web je osobním vlastnictvím Hany Dvorské

Autorská práva: Hana Dvorská©2018

 

Bylinné směsi se zázvorem na chřipky, anginy, nachlazení, virozy, kašle atd.,

směsi pro psychosomatiku, manažerské směsi pro klienty ve vysokém pracovním nasazení, pro syndromy vyhoření atd.

 

 

 

„Příteli, když ode mě přijmeš něco s láskou, je to, jako kdybys pozdravil vyslance mé vnitřní říše! A chováš se k němu vlídně, poprosíš ho, aby se posadil a nasloucháš mu. A tak jsme oba šťastní“. Antoine de Saint-Exupéry

 

 

1ks/60 bylin.medicál.tablet/290 Kč Sinecura

belgicko-nizozemské firmy

(např. přírodní tablety pro klienty s vysokým pracovním nasazením,  se zázvorem na nachlazení, na anginy, stresy, deprese, artrózy, močové cesty atd atd)

 

 

 

 

 

 

 

 

Informace k bylinám (bylinným, koncentrovaným  tabletám)

TČM vyráběná pro belgickou firmu SINECURA

 

 

Camino - pouť do Santiaga de Compostela

 

 

    Belgicko-nizozemská společnost Sinecura NV je evropským zástupcem taiwanského výrobce potravin s certifikací GMP - Kaiser Pharmaceutical Company.

 

     Sinecura nabízí kvalitní přípravky z jednotlivých bylin i jejich směsí vyráběných moderními, vědecky ověřovanými způsoby přípravy a zpracování při dodržování přísné kontroly kvality.

    Pro belgicko-nizozemskou společnost Sinecura tablety vyrábí firma Kaiser Pharmaceutical Taiwan, firma se 40 letou tradicí výroby kvalitních bylinných přípravků.

    Nejmodernější technologie výroby umožňující šetrné zpracování bylin do podoby tablet a autentizaci bylin. A to pomocí TLC, HPLC a při vaření jímáním éterických. Při výrobě probíhá několikanásobná kontrola kvality ve společnosti Sinecura a kontrolní rozbory zajištěné společností PRAGON s.r.o.

Camino - pouť do Santiaga de Compostela

 

Tablety vyráběné moderním způsobem z koncentrovaného prášku získaného z vývaru celé směsi.

Tablety váží 300 a mají dělící čáru umožňující používat i půlky tablet.

Tablety se snadno polykají, ale je možno je i rozkousat.

 

ZCH4.8 - shugantang - pian/tablety

 

Největší prioritou Sinecury je rovnováha maximání bezpečnosti a maximální účinnosti přípravků bylin. směsí podle TČM. Sinecura je jediný evropský distributor, který soustavně provádí plný testovací plán již v rámci standardní kontroly kvality, a to navzdory vyplývajícím vysokým nákladům.

Tablety Sinecura jsou vyráběny moderním způsobem z koncentrovaného prásku 5:1 získaného z vývaru celé směsi dle farmakopických požadavků (tj. u konkrétních bylin z receptury předváření, postupné dodávání dle požadavků na délku varu či přidávání až na konec varu) a malým množstvím pojiv.

Základem jsou kvalitní suroviny. Nákupčí výrobce získávají pouze nejčerstvější a nejkvalitnější  bylinky dostupné v Číně. Pravost a původ bylin je ověřován zkušenými botaniky na Taiwanu iv Evropě. Suroviny jsou vybírány za respektování pravidel CITES, které mají chránit volně rostoucí ohrožené druhy rostlin a živočichů. CITESem chráněné druhy přicházejí s osvědčeními o původu s pěstíren.

Výsledný přípravek se sestavuje pečlivým odvažováním položek receptury. Všechny byliny i celé výsledné přípravy se připravují dle zásad tradiční čínské medicíny  a tradičních postupů přípravy (tj. vaření všech bylin. receptur, nebo předváření jednotlivých složek v octě, víně či se zázvorem. Některé byliny jsou rovněž praženy či opékány atp.

Extrakce - v postupu využívaném exkluzívně výrobcem se na začátku vyjmou éterické oleje, které se později do přípravku opět vracejí. Jednotlivé byliny, resp. celé směsi, se vaří ve vodě ve velkých kádích v uzavřeném a kontrolovaném prostředí (monitoring pH a doby varu). Výsledkem extrakce a kondenzace je kapalný extrakt, kterým se začíná vlastní výroba konečného přípravku.

Odpařování  - vyjmuté éterické oleje se znovu připojí a tekutý extrakt se přečerpá do nízkoteplotního výparníku kde se dále koncentruje. Nízká teplota je klíčová pro zachování nestálých aktivních složek. Získání vyrovnané koncentrace odlišných složek bylin zcela závisí na pomalosti odpařování při nízkých teplotách.

Granulace - ve zcela uzavřených prostorách s ochranou proti křížové kontaminaci jsou koncentráty podrobeny nespojitému procesu granulace. Koncentrát je rozprašován na zrna bramborového škrobu, nebo na zrna stejné byliny či bylin. Vše se následně suší ve vákuu za nízkých teplot.

Jakmile jsou jednotlivé byliny či jejich směsi upraveny do podoby suchého granulátu, přepraví se potrubím do oddělené čisté místnosti k lahvičkování, etiketování a zapečetění. U tablet automat granulát ještě předtím stlačí do požadované podoby.

Po zpracování se každá šarže každého produktu podrobena pečlivým analýzám, které zajišťují konzistentní a stabilní množství aktivních látek. Kontrola kvality se sumarizuje v konečném osvědčení, které obsahuje veškeré důležité informace a výsledky testů jednotlivých šarží. Součástí sou rovněž rozbory mikrobiologické, rozbory těžkých kovů a pesticidů. 

Pro belgicko-nizozemskou společnost Sinecura tablety vyrábí firma Kaiser Pharmaceutical, firma se 40 letou tradicí výroby kvalitních bylinných přípravků.

Nejmodernější technologie výroby umožňující šetrné zpracování bylin do podoby tablet a autentizaci bylin. A to pomocí TLC, HPLC a při vaření jímáním éterických. Při výrobě probíhá několikanásobná kontrola kvality ve společnosti Sinecura a kontrolní rozbory zajištěné společností PRAGON s.r.o.

Autorská práva:Hana Dvorska©2017

 

Poutnicí do Santiaga de Compostela

 

 

 

 

 

Druh terapie

Cena preparátu

Cena terapie

Rychlá diagnostika,předání

290

0

 

 

 

              

 

 

 

 

 

 

 

Autorská práva:Hana Dvorska©2018

TOPlist
aktualizováno: 15.01.2019 19:53:02