Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Celostní medicína‚ zdravot.poliklinika Plzeň

Individuální workshopy

Vítejte na stránce hanyzka.wbs.cz v sekci Přehled kursů

Úpravu tohoto bloku zahájíte dvojklikem...

Workshop 

znamená formu vzdělávací aktivity, při které lektor připraví program tak, aby prostřednictvím různých technik (brainstorming, priorizace, mentální mapy, zpětná vazba, aj.) účastníci pomocí vlastních zkušeností a znalostí došli k výstupu, který je pro ně užitečný a využitelný v jejich další práci, praxi. Lektor je při tom většinou v roli moderátora, facilitátora. Výstup workshopu se formuluje díky předem danému tématu a cíli workshopu.

Workshop není vhodný pro úplné začátečníky, ale slouží pro další vzdělávání a prohlubování znalostí. V průběhu workshopu není lidem představována teorie – předpokládá se, že každý má určitý teoretický základ a je schopen s ním ostatní seznámit. Díky interaktivním formám spolupráce mezi účastníky tohoto typu vzdělávání dochází k tomu, že si lidé odnášejí více podnětů pro své další praktické působení." Wikipedie

 

 

Workshopy jsou velmi intenzivní sezení pro pokročilejěí. Nutná je spolupráce, silný psychoterapeutický vztah. Plně respektuji originalitu člověka a jeho problém. Workshopy jsou tvůrčí a dynamické. Vezměte psací potřeby pro zapsání závažných sdělení a informace.

 

Autorská práva:Hana Dvorska©2017

 

 

 

 

 

 

 

 

Podrobné informace, přihlášení, konzultace k výběru soukromého kursu pro vás vhodného kursu na 775 66 92 65 anebo na mých aktivitách, terapiích.

 

 


 

 

 

 

TOPlist