Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Mykoterapie-mediciální houby

Vítejte na stránce hanyzka.wbs.cz v sekci Mykoterapie-zázračné‚ léčivé houby

Úpravu tohoto bloku zahájíte dvojklikem...

Pleurotus–MRL (hlíva ústřičná) mycélium/tablety

Mykoterapie

Britská společnost Mycology Research Laboratories (MRL) je přední světový výrobce přípravků na bázi houbové biomasy.

Specializuje se na zpracování vybraných druhů hub, které se v Číně a Japonsku užívají po tisíce let jako účinný přírodní prostředek k posílení imunity. Při produkci této biomasy nedochází k nežádoucímu posunu účinků jako u extraktů, koncentrátů, či lyofilizace - sušení ve vakuu pomocí mrazu. Výsledný přípravek svojí aktivitou odpovídá zdrojové houbě a je unikátním produktem se zachovanou enzymatickou aktivitou v přírodní - nekoncentrované podobě. Patentovaná technologie šetrného zpracování podhoubí (mycelia) a zárodků mladých plodnic (primordia) hub ponechává produktům MRL vysokou enzymatickou aktivitu ať již ve formě biomasy nebo tablet. Inunonutriční houby MRL tak jsou bezesporu jedinečným přírodním produktem s mimořádně vysokou kvalitou a účinností

 

respektuje celostní principy tradiční čínské medicíny

 

Houbová výživa se zachovanou enzymatickou aktivitou v podobě tablet nebo volného prášku.

 

Maximální možná míra zachované enzymatické aktivity a komplexu účinných látek

 

Unikátní plně přírodní, léčivé produkty

 

Houbová výživa v podobě biomasy  s obsahem podhoubí (mycelia) prospěšná pro naše zdraví

11 druhů léčivých hub pro fyzické, psychické, psychosomatické onemocnění i prevenci, detox

 

 

 

Rychlá analýza problému, předání preparátu

zdarma

 

Cena 590Kč/1 terapie/90 tablet

Seminář Mykoterapie 1. školy Tradiční čínské medicíny

 

Mykoterapie

Biomasa vyrobená a patentovaná v USA

Poklady pro uzdravení 

respektuje celostní principy tradiční čínské medicíny

Houbová výživa se zachovanou enzymatickou aktivitou v podobě tablet nebo volného prášku.

Maximální možná míra zachované enzymatické aktivity a komplexu účinných látek

Unikátní plně přírodní, léčivé produkty

Houbová výživa v podobě biomasy  s obsahem podhoubí (mycelia) prospěšná pro naše zdraví

11 druhů léčivých hub pro fyzické, psychické, psychosomatické onemocnění i prevenci, detox

Rychlá analýza problému, předání preparátu

zdarma

Cena 590Kč/1 terapie/90 tablet

Seminář Mykoterapie 1. školy Tradiční čínské medicíny

Houbová výživa je doplněk stravy, který nachází uplatnění jako přírodní adaptogen či modulátor podporující zdraví našeho organismu, neboť látky obsažené v biomase jsou schopny pomáhat s úpravou tělesných funkcí s cílem podpory při řešení nerovnováh způsobených prostředím, dědičnými vlivy, životním stylem. 

Houbová výživa je k dispozici ve dvou baleních:

90 tablet (1tableta - 500 mg biomasy + pojiva)

250 g velmi jemně mletého prášku biomasy

Již více než 3000 let se v Číně a Japonsku používají a uctívají určité druhy jedlých hub pro schopnost udržovat zdraví a vylučovat z těla jedovatosti. Dnešní věda tyto účinky označuje jako antioxidační, protivirové, imunotriční atd.

Přední světový výrobce houbové biomasy, společnost Mycology Research Laboratories (MRL) produkuje kvalitní přírodní produkty houbové výživy.

Jako příznivci celostní medicíny jsou přesvědčeni, že dnešní komplikované multisložkové a komplexní choroby, zejména civilizační, není možné úspěšně řešit podáváním jednoho či více izolátů.

Síla přírodní medicíny spočívá právě v užívání komplexních přírodních látek (celých částí rostlin nebo hub), jejichž specifické vlastnosti na podporu zdraví byly zkoumány a ověřovány postupně mnoha generacemi.

Výhodou produktů MRL je obsah mycelia (podhoubí), tak primordia (zárodků plodnic) ve výsledném produktu, neboť výzkumy ukazují, že mnoho prospěšných látek má větší výskyt v podhoubí než v plodnici. To podtrhuje význam kvalitních certifikovaných pěstíren, které na rozdíl od sběru v přírodě či běžného pěstování celých plodnic zužitkovat i nejcennější podhoubí. Podhoubí hraje v životě hub významnou úlohu - vylučuje k vlastnímu metabolismu nezbytné trávicí enzymy, umí se bránit okolním konkurentům i patogenům a aktivně vyhledávají optimální stanoviště.

Enzymy jsou základní pilíř účinnosti houbové biomasy. Jsou to látky bílkovinné povahy, které jsou součástí a částečně řídí mnohé životně důležité procesy související s látkovou výměnou v těle a přispívají tak velkou měrou k podpoře dobrého zdravotního stavu, prevenci organismu a v neposlední řadě i podpoře léčby nemocí.

Enzymy jsou stejně důležité jako vitamíny, minerály a stopové prvky.

Při současném uspěchaném stylu života, stravování s využitím mnoha předpřipravených polotovarů s chemickými konzervanty nepřijímáme dostatek enzymů, a to se po čase může projevit ztrátou vitality, úbytkem energie či nerovnováhou našeho organismu, nemocí.

U virových onemocnění jsou enzymy nedílnou součástí mechanismů organismu při zajišťování prevence a také léčby, samoléčby.

Empirický souhrn vlastností celého komplexu Západem poznaných i dosud nepoznaných účinných látek a mechanismů. Při používání nemodifikovaných přírodních produktů známých v tradicí čínské medicíny - tedy nikoli bez historie používání, jako jsou extrakty či mnohonásobné koncentráty- můžeme využít tradičních charakteristik k individuálnímu výběru konkrétní houby pro konkrétní osobu.

Vláknina, vitamíny, stopové prvky, terpeny, steroly, fenoly, sekundární metabolity, aminokyseliny a polysacharidy (glukany) jsou v přirozených souvislostech, tedy s neporušenými vazbami na bílkoviny v nekoncentrované a neextrahované podobě.

Zdrojový prášek obsahuje mycelium (podhoubí) i primordium (zárodky plodnic) jednotlivých hub, které jsou pěstovány v biomasu na substrátech ve sterilních podmínkách. Jen takový proces kultivace umožňuje získat surovinu bez kontaminace dalšími houbami a pesticidy. Kultivační systém je patentován i certifikován a produkuje standardizované populace jednotlivých hub. Pracuje za podmínek, které bývají požadovány při výrobě konvenčních léčiv.

Výsledkem je standardizovaná biomasa sušená při nízké teplotě, která se dále mele při udržování nízké teploty do formy jemně mletého prášku, jenž je buď konečným produktem, nebo se dále zpracovává do tablet se standardizovaným obsahem 500 mg biomasy. U tablet se používají taková pojiva a přídatné látky, aby výsledek byl vhodný i pro vegetariány a zastánce zdravé stravy.

Je prokázáno, že vyšší teploty snižují enzymatickou aktivitu, a tím snižují antivirové účinky. Produkt MRL se během zpracování - sušení, mletí -  hlídá, aby teplota byla co nejnižší, a tak je výsledný produkt přípravkem s maximem zachovaných účinných látek. 

 

Autorská práva:Hana Dvorska©2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist