Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Mykoterapie-medicinální houby

Vítejte na stránce hanyzka.wbs.cz v sekci Mykoterapie-medicinální houby

Úpravu tohoto bloku zahájíte dvojklikem...

 

 

 

Web je osobním vlastnictvím Hany Dvorské

Autorská práva: Hana Dvorská©2018

 

Mykoterapie- MRL medicinální houby

anglické provenience s US licencí

 

 

 

Rychlá diagnostika a předání preparátu zdarma

Cena 1 preparátu 590 Kč/90 tablet

 

„Je-li tedy život sám o sobě dobrý a žádoucí, a když si pak vidoucí uvědomí, že vidí, slyšící, že slyší, jdoucí, že jde a když máme i pro všechny ostatní činnosti vědomí, že jsme činní, takže vnímáme, že vnímáme, a myslíme, že myslíme, je to pro nás známka, že jsme.“ Aristoteles

 

 

 

 

Informace k preparátům Tradiční čínské medicíny - 11 druhů léčivých  hub

 

MRL se  Specializuje se na zpracování vybraných druhů hub, které se v Číně a Japonsku užívají po tisíce let jako účinný přírodní prostředek k posílení imunity. Při produkci této biomasy nedochází k nežádoucímu posunu účinků jako u extraktů, koncentrátů, či lyofilizace - sušení ve vakuu pomocí mrazu. Výsledný přípravek svojí aktivitou odpovídá zdrojové houbě a je unikátním produktem se zachovanou enzymatickou aktivitou v přírodní - nekoncentrované podobě. Patentovaná technologie šetrného zpracování podhoubí (mycelia) a zárodků mladých plodnic (primordia) hub ponechává produktům MRL vysokou enzymatickou aktivitu ať již ve formě biomasy nebo tablet. Inunonutriční houby MRL tak jsou bezesporu jedinečným přírodním produktem s mimořádně vysokou kvalitou a účinností

 

 Mykoterapie

Mediciální houby

širokospektrární i zacílené na určitou nemoc

Enzymy podporují fyziologické procesy v organismu. Ovlivňují akutní a chronické záněty. Léčí stavy nízké imunity, chronická virová onemocnění, imunokomplexové nemoci, autimunitní choroby. Podporují pooperační stavy, stavy po chemo a  radioterapiích atd. Pomáhají ve sportovní medicíně, v procesech stárnutí, v dětských nemocech.

MRL Obsahují enzymy, proteoglukany, volné polysacharidy, minerály, vitamíny atd.

Reishi

Pleurotus

Polyporus

Poria

Hericium

Auricularia

Maitaké

Blazei

Shiitaké

Corpet

Cordyceps - luxusní houba

Triton

 

 

Seminář Mykoterapie 1. školy Tradiční čínské medicíny

 

Empire State Building. New York

 

 

Mycology Research Laboratories (MRL)

                                                                                                                              

                         

    Britská společnost Mycology Research Laboratories (MRL) je přední světový výrobce přípravků na bázi houbové biomasy.

    Specializuje se na zpracování vybraných druhů hub, které se v Číně a Japonsku užívají po tisíce let jako účinný přírodní prostředek k posílení imunity. Při produkci této biomasy nedochází k nežádoucímu posunu účinků jako u extraktů, koncentrátů, či lyofilizace - sušení ve vakuu pomocí mrazu. Výsledný přípravek svojí aktivitou odpovídá zdrojové houbě a je unikátním produktem se zachovanou enzymatickou aktivitou v přírodní - nekoncentrované podobě. Patentovaná technologie šetrného zpracování podhoubí (mycelia) a zárodků mladých plodnic (primordia) hub ponechává produktům MRL vysokou enzymatickou aktivitu ať již ve formě biomasy nebo tablet. Inunonutriční houby MRL tak jsou bezesporu jedinečným přírodním produktem s mimořádně vysokou kvalitou a účinností

    Britská společnost Mycology Research Laboratories (MRL) je přední světový výrobce přípravků na bázi houbové biomasy.

    MRL v souladu s evropskými požadavky na výrobu potravin v EU klade nesmírný důraz nejen na kvalitu (spolupráce se špičkovými odborníky, certifikáty GAP, GMP, organického původu), ale rovněž i výzkum - své produkty pravidelně nasazuje do klinických testů u nejrůznějších zdravotních obtíží.

    Jako příznivci celostní medicíny jsme přesvědčeni, že dnešní komplikované multisložkové a komplexní choroby, zejména civilizační, není dost dobře možné úspěšně řešit podáváním „nějakého“ jednoho či více izolátů.

    Síla přírodních medicín spočívá právě v užívání komplexních přírodních látek (celých částí rostlin či hub), jejichž specifické vlastnosti na podporu zdraví byly zkoumány a ověřovány postupně mnoha generacemi.

Certifikáty organického původu USA

   Práškové houbové biomasy společnosti MRL jsou certifikovány jako 100 % organické ve Spojených státech společností Quality Assurance International (certifikát č. 103491-A).

Klinický výzkum a testování

   Společnost MRL je velmi hrdá, že díky svému mnohaletému důrazu na výzkum disponuje záznamy a výsledky klinických testů, ve kterých byly nasazeny přímo její produkty. Svým odběratelům je tak schopna poskytnout k vlastním produktům pro různé situace vyzkoušená dávkování, která mohou odběratelé využít jako referenční při sestavování nutričních plánů pro sebe, své blízké či klienty.

    Společnost MRL - Mycology Research Laboratories (Výzkumné mykologické laboratoře) tak plní, co si vytkla ve svém názvu.

    Přirozené zdraví je o zdravotní péči, která respektuje dědictví naší evoluce. Spočívá v přístupu, který je v souladu s přírodou, nikoliv proti ní. ANH podporuje a ochraňuje přirozené zdraví, povzbuzuje k osobní zodpovědnosti a svobodné volbě v oblasti zdravotní péče. S hodnotami ANH se PRAGON aktivně ztotožňuje, čímž se zapojuje do mezinárodní kampaně o zachování individuálního práva na zajišťování zdraví přirozenými přírodními metodami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist
aktualizováno: 15.01.2019 19:53:02