Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

O HAP

Vítejte na stránce hanyzka.wbs.cz v sekci O HAP

Úpravu tohoto bloku zahájíte dvojklikem...

 

Web je osobním vlastnictvím Hany Dvorské

Autorská práva: Hana Dvorská©2018

 

 

 

Základní informace

k oficiální HAP podle Ing. Andreje Dragomireckého

Podrobnější info na mých akcích, přednáškách

 

     Hlubinná abreaktivní psychoterapie vychází z předpokladu, že příčinou potíží je nesprávně prožité, vytěsněné trauma z minulosti. Stejně tak jako Psychoanalýza S. Freuda. Psychoanalýza hledá příčiny v raném dětství člověka, avšak Hlubinná abreaktivní psychoterapie pokračuje velice často  do mnohem vzdálenější  historie. Do historie člověka tzn. Kolektivního nevědomí, buněčné paměti  člověka.

    Hlavní část člověka je duch, který má k dispozici jakýsi superpočítač – psychiku. S její pomocí řídí tělo. HAP vychází z předpokladu, že psychika je nástroj ducha na ovládání těla.

     Duch  je naše vlastní podstata, jsme to my sami. Má vůli, je schopen usuzovat a pamatovat si.

    Základním cílem člověka je „přežít“  optimálním způsobem.  Paměť  člověka obsahuje všechny záznamy, které člověk v době své existence prožil a nejen to.  Mnohem více. Záznamy všech informací, které nosí člověk ve své buněčné paměti.

    HAP pracuje na vybavování záznamů na principu asociace. Asociace v HAP znamená, že jestliže přijde do paměti depozitum  s informačním obsahem, je tu velká pravděpodobnost , že paměť vydá na svém výstupu depozita, která jsou podobná  s informacemi vstupního depozita.

    HAP audituje chronologicky od nedávné minulosti až, pokud je to nutné)  do hluboké historie (např. středověku, antiky atd. )  na základě asociací řetězce 4 typů  engramů tzn. stavů zuženého vědomí spojeného s bolestí.

    Auditováním uzdravuje minulost,  mění  v kvalitní současnost a připravuje pozitivní budoucnost.

    Auditor terapie pouze vede, určuje. Nehodnotí. Na vše si auditovaný přijde sám.

 

 

 

 

Autorská práva:Hana Dvorska©2018

TOPlist