Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Tčm-Byliny‚mediciální houby

Vítejte na stránce hanyzka.wbs.cz v sekci Tradiční čínská medicína

Úpravu tohoto bloku zahájíte dvojklikem...

 

 

9.4. od 17hod.

Poradna TCM

zdarma

+  bylin. směs(290Kč) anebo MRL houba (590Kč)

přihlášení na 775 66 92 65 anebo hanadvorska@gmail.com

 

 

Uzdravující, kvalitní,  mediciální houby

anglické provenience pěstované v USA

590 Kč/1 terapie

 

 

Čínské, bylinné, kvalitní, účinné, silné směsi v tabletách

vyrobené pro belgickou firmu

Starodávné receptury

Cca 50 druhů prakticky pro všechny druhy zdravotních problémů (fyzické, psychické, psychosomatické nemoci), pro prevenci, posílení těla i ducha, detox, anti-age- pro prevenci stárnutí (i vyhlazení vrásek)

Tradiční čínská medicína

290Kč/1 terapie

 

rychlá diagnostika (i telefonní konzultace) a předání preparátu

zdarma

 

Např. bylinné směsi se zázvorem na nachlazení, chřipku, virózu, anginu, únavu, chronický únavový syndrom.

 

 

Sinecura

Belgicko-nizozemská společnost Sinecura NV je evropským zástupcem taiwanského výrobce potravin s certifikací GMP - Kaiser Pharmaceutical Company.

Sinecura nabízí kvalitní přípravky z jednotlivých bylin i jejich směsí vyráběných moderními, vědecky ověřovanými způsoby přípravy a zpracování při dodržování přísné kontroly kvality.

 1preparát/60 tablet  bylinných, koncentrovaných tablet 290 Kč

 

MRL houbová výživa

Britská společnost Mycology Research Laboratories (MRL) je přední světový výrobce přípravků na bázi houbové biomasy.

MRL v souladu s evropskými požadavky na výrobu potravin v EU klade nesmírný důraz nejen na kvalitu (spolupráce se špičkovými odborníky, certifikáty GAP, GMP, organického původu), ale rovněž i výzkum - své produkty pravidelně nasazuje do klinických testů u nejrůznějších zdravotních obtíží.

Jako příznivci celostní medicíny jsme přesvědčeni, že dnešní komplikované multisložkové a komplexní choroby, zejména civilizační, není dost dobře možné úspěšně řešit podáváním „nějakého“ jednoho či více izolátů.

Síla přírodních medicín spočívá právě v užívání komplexních přírodních látek (celých částí rostlin či hub), jejichž specifické vlastnosti na podporu zdraví byly zkoumány a ověřovány postupně mnoha generacemi.

Certifikáty organického původu USA

Práškové houbové biomasy společnosti MRL jsou certifikovány jako 100 % organické ve Spojených státech společností Quality Assurance International (certifikát č. 103491-A).

Klinický výzkum a testování

Společnost MRL je velmi hrdá, že díky svému mnohaletému důrazu na výzkum disponuje záznamy a výsledky klinických testů, ve kterých byly nasazeny přímo její produkty. Svým odběratelům je tak schopna poskytnout k vlastním produktům pro různé situace vyzkoušená dávkování, která mohou odběratelé využít jako referenční při sestavování nutričních plánů pro sebe, své blízké či klienty.

Společnost MRL - Mycology Research Laboratories (Výzkumné mykologické laboratoře) tak plní, co si vytkla ve svém názvu. Věříme, že si její produkty oblíbíte pro kvalitu a informační podporu k nim

 

1preparát/90 tablet mediciálních hub 590 Kč

 

Autorská práva:Hana Dvorska©2017

 

 

 

 

TOPlist