Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Životopis

Vítejte na stránce hanyzka.wbs.cz v sekci Životopis

Úpravu tohoto bloku zahájíte dvojklikem...

„Tady je mé tajemství, je úplně jednoduché: Dobře vidíme jen srdcem. To, co je důležité, oči nevidí“. Antoine de Saint-Exupéry

 

 

 

Životopis:

 

Vzdělání: Střední ekonomická škola v Plzni - obor všeobecná ekonomie

Pražská vysoká škola psychosociálních studií - 3 leté, celoživotní studium - tato škola mě obohatila profesionálně i lidsky

 

 

 

 

 

 

Zaměstnání:

Magistrát města Plzně - dlouholetá skvělá, dlouholetá, životní zkušenost ve státní správě, plzeňské radnici (organizační odbor, poslanecká kancelář, odbor kontroly a interního auditu, kancelář náměstka primátora) 

 

Nyní praxe na Poliklinice Slovany, Plzeň

 

Zájmy:

Psychologie, lékařství, filosofie, teologie, angličtina, historie, fotografování, cestování. příroda, dobří lidé, poutničení - dvě poutě do Sv. Země, Camino do Santiaga do Compostela, Montserrat, Domremy - rodiště Johanky z Arcu, která je mou patronkou, Turzovka na Slovensku, Velehrad, Svatý kopeček u Mikulova, Sv. Hostýn  atd.

Zkušenost s vážným onemocněním

Zkušenosti s onkologickou nemocí ve  věku 19 let. Pozdější atak nemoci jsem zvládla již bez klasické medicíny. Žiji kvalitní, plnohodnotný život bez štítné žlázy.

Ráda předávám své znalosti, zkušenosti ze života a nemocí, vzdělání i bohaté psychoterapeutické praxe pro váš kvalitní, svobodný a šťastný život.

 

 

New York, pohled z trajektu na Sochu svobody a Downtown Manhattan

 

 

 

 

Web je osobním vlastnictvím Hany Dvorské

Autorská práva: Hana Dvorská©2018

TOPlist